Przedszkole nr 32 w Bielsku-Białej - Witamy w Nowym Roku Szkolnym 2019/2020
bird
sun
Naszym marzeniem jest, aby dzieci bez widocznego wysiłku, bez dużego stresu, bez płaczu, osiągnęły granice, które będą nas zdumiewały. Aby były niezwykle pomysłowe, miały bogaty słownik, rysowały, malowały, śpiewały i tańczyły oraz posiadały niepohamowany głód wiedzy.
: : : Witamy na stronie internetowej Przedszkola Nr 32 w Bielsku-Białej!


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Witamy w Nowym Roku Szkolnym 2019/2020

W związku z rozpoczynającym się Nowym Rokiem Szkolnym 2019/2020 życzymy naszym Przedszkolakom samych radosnych chwil, wielu sukcesów oraz aby nasze przedszkole było dla Was ciepłym i przyjaznym miejscem do nauki i zabawy!

Rodzicom natomiast, życzymy dobrej współpracy z gronem pedagogicznym.

Niech sukcesy Waszych dzieci przyniosą Państwu wiele satysfakcji.

Znalezione obrazy dla zapytania przedszkole gif

Szczególnie ciepło witamy nasze Maluszki, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. 

Życzymy Wam szybkiej adaptacji!